Zaloguj |  Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Egodrop & Deepersense Pres. Kliment Live (Zenon Records)
PostNapisane: 30 lis 2013, o 12:52 
Numer GG: 7797274
Niestety, moja absencja na dzisiejszym - zapewne wspaniałym - słuchowisku, stała się faktem... Nie udało mi się wyzdrowieć, stąd pozostanie żałować kolejnego meetingu w kręgach naszego forum i z całą pewnością Waszych znakomitych występów (liczę, że nagracie swoje sety!). Obiecuję więc wynagrodzić Wam swoją dzisiejszą nieobecność już na najbliższych urodzinach w Tychach na Minds Circus 2. Zabieram się więc za komponowanie mistycznego materiału na ten spektakl :). Ave!

Zobacz profil  Offline
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 lis 2013, o 14:41 
Numer GG: 5554050
wasyl napisał(a):
Obiecuję więc wynagrodzić Wam swoją dzisiejszą nieobecność już na najbliższych urodzinach w Tychach na Minds Circus 2. Zabieram się więc za komponowanie mistycznego materiału na ten spektakl :). Ave!
:)

Zobacz profil  Offline
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2013, o 18:12 
Numer GG: 9605298
Prawie mi tyłek od tańczenia odpadł ... Najlepszy ego drop na jakim byłem , Kliment mnie zaczarował , jak i reszta grajków . Mimo wycieńczenia po całym tygodniu ciężkiej pracy wpadłem w ten wir i nie żałuję .
może uda mi się kiedyś zagrać na którymś ego

Zobacz profil  Offline
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 gru 2013, o 00:31 
przyszło, przeszło a zostało!
po raz kolejny udowodniliście we dwójkę że się dogadujecie po drugiej stronie stołu. Pysznie gęsto i pożywnie karmiliście rano pierwszą salę pięcio-gwiazdkową muzyką! Dodatkowo chwilę wcześniej Damon, i dokładnie tak jak kiedyś powiedziałeś AArt był 'piękny chill'. Generalnie razem z Egodoprami pokazaliście , jak latem, że jak chcecie to wyjebujecie pół Polski do takiej lepszej rzeczywistości. I to nie na siłę ;) Niestety w młotkownie mi wypada dniówka, ale czuję że będzie repeta. Mam nadzieję że wstawicie chociaż trochę bo bym chciał mieć co kiedyś dzieciom puszczać. Szacunek za ten prawy głośnik na głównej! Do następnego poplątania nitek.

Zobacz profil  Offline
Odpowiedz z cytatem  

Strona glowna forum

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2